Spreaker Studio

Android için Canlı Yayın ve Podcast Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.4 MB
  • Version 1.1.6
  • Dil TR / EN
  • Firma Spreaker, Inc.
Spreaker Studio; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz, kendi radyo ve podcastlerinizin yönetimini elinize alarak tüm dünya ile paylaşmanızı sağlayan eğlenceli bir Android için Canlı Yayın ve Podcast uygulama

Spreaker Studio; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz, kendi radyo ve podcastlerinizin yönetimini elinize alarak tüm dünya ile paylaşmanızı sağlayan eğlenceli bir Android için Canlı Yayın ve Podcast uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Spreaker Studio uygulaması ile Android cihazlarınızı tam teçhizatlı bir stüdyoya dönüştürebilirsiniz. Bu sayede daha önceden kaydedilmiş olan podcastlerinizi kolayca yayınlayabilirsiniz.

Uygulama sayesinde içeriklerinizi Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilir, sesinizi milyonlara duyurabilirsiniz. Ayrıca canlı sohbet kutucukları sayesinde dinleyicilerinizle birebir olarak etileşimde bulunabilirsiniz.

Ayrıca etrafınızda gelişen önemli olayları bir muhabir olarak milyonlara duyurabilir, orijinal müzikler çalarak dinleyicilerinize eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz. Bununla birlikte Podcastinizde kendinizi ve ilgi alanlarınızı anlatabilir ve paylaşabilirsiniz. Ses (audio) blogu oluşturarak en güzel anlarınızı, gezilerinizi ve anılarınızı takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Spor severler için dilerseniz heyecanlı maçları dakikası dakikasına yayınlayabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

- Canlı olarak kaydetme ve yayınlama

- Sesinizi şarkılar ve efektler ile harmanlama

- Kullanımı kolay arayüz araçları

- Audio FX kütüphanesi

- Bağımsız olarak tüm sesleri kontrol edin ve kanalları karıştırın

- Twitter veya Facebook?ta oto-gönderi yapma

- Kitlenizle gerçek zamanlı olarak iletişimde kalmak için canlı sohbet kutusu

Daha Fazla Göster
Spreaker Studio indir